TOP TEN Klubu Jamnika za rok 2012
Klasyfikacja generalna
1. PACO z Pirackiego Klanu ( wł. Anna Kędziora)
17 wystaw - 143 pkt.
2. ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów ( wł. Anna Kędziora)
18 wystaw - 142 pkt.
3. Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO ( wł. Gabriela Kucharska)
15 wystaw - 109 pkt.
4. SZAFIR V JULIA Marta I Ich Czorty ( wł. Elżbieta i Janusz Piotrowscy)
10 wystaw - 98 pkt.
5. ACAN STORM-TORINO z Unikowa ( wł. Ewa Kowalewska)
14 wystaw - 93 pkt.
6. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka)
11 wystaw - 86 pkt.
7. Raydachs DENIM N DIAMONDS SW ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie)
6 wystaw - 76 pkt.
8. AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT ( wł. Ewa Dąbrowska)
13 wystaw - 76 pkt.
9. EXCELLMAGIC GALANA GENTILA ( wł. Anna Kawalec)
16 wystaw - 72 pkt.
10. MELEK Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska)
9 wystawy - 69pkt.
10. JANTAR HERBU Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz)
15 wystaw - 69 pkt.
17 wystaw - 143 pkt.
2. ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów ( wł. Anna Kędziora)
18 wystaw - 142 pkt.
3. Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO ( wł. Gabriela Kucharska)
15 wystaw - 109 pkt.
4. SZAFIR V JULIA Marta I Ich Czorty ( wł. Elżbieta i Janusz Piotrowscy)
10 wystaw - 98 pkt.
5. ACAN STORM-TORINO z Unikowa ( wł. Ewa Kowalewska)
14 wystaw - 93 pkt.
6. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka)
11 wystaw - 86 pkt.
7. Raydachs DENIM N DIAMONDS SW ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie)
6 wystaw - 76 pkt.
8. AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT ( wł. Ewa Dąbrowska)
13 wystaw - 76 pkt.
9. EXCELLMAGIC GALANA GENTILA ( wł. Anna Kawalec)
16 wystaw - 72 pkt.
10. MELEK Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska)
9 wystawy - 69pkt.
10. JANTAR HERBU Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz)
15 wystaw - 69 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy
1. SORELLA Figoland ( wł. Ewa Barwicka)
11 wystaw - 86 pkt.
2. BASIM Lizis Maksimus ( wł. Elżbieta Bogusławska Przybysz)
11 wystaw - 63 pkt.
3. BOROWIK Taniec Motyla ( wł.Jadwiga Frach)
9 wystaw - 51 pkt.
4. TAKINA Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 47 pkt.
5. BLACK DIAMOND Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
5 wystaw - 45 pkt.
6. ELF - EVERLASTING ROAD Taniec Motyla ( wł. Jadwiga Frach)
5 wystaw - 17 pkt.
7. Evasion YESSICA ( wł. Ewa Żukowska)
3 wystawy - 16 pkt.
8. ETI - ETERNAL SPRING Taniec Motyla ( wł. Jadwiga Frach)
3 wystawy - 14 pkt.
9.BEAUTY IN BLACK Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
4 wystawy - 14 pkt.
10. HARDA z Samotraki ( wł. Anna Samocka)
3 wystawy - 10 pkt
Jamnik długowłosy miniaturowy
1. CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej ( wł. Ewa Dąbrowska)
5 wystaw - 18 pkt.
2. ESTELLA Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 16 pkt.
3. VIRTUTES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
1 wystawa - 7 pkt.
4. Evasion JULIETTE ( wł. Ewa Żukowska)
3 wystawy - 7 pkt.
5. EGIDA Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
2 wystawy - 6 pkt.
1. CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej ( wł. Ewa Dąbrowska)
5 wystaw - 18 pkt.
2. ESTELLA Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
3 wystawy - 16 pkt.
3. VIRTUTES Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
1 wystawa - 7 pkt.
4. Evasion JULIETTE ( wł. Ewa Żukowska)
3 wystawy - 7 pkt.
5. EGIDA Długie Cudo ( wł. Grażyna Zapletal)
2 wystawy - 6 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy
1. Aviance's PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT ( wł. Ewa Dąbrowska)
13 wystaw - 76 pkt.
2. EROS Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
5 wystaw - 37 pkt.
3. INDIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
9 wystaw - 24 pkt.
4. EMPATIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
5 wystaw - 22 pkt.
5. Gryzzly z Samotraki ( wł. Anna Samocka)
6 wystaw - 20 pkt.
6. FRIDA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
2 wystawy - 10 pkt.
7. Bo of Ivy's Hill ( wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 4 pkt.
1. Aviance's PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT ( wł. Ewa Dąbrowska)
13 wystaw - 76 pkt.
2. EROS Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
5 wystaw - 37 pkt.
3. INDIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
9 wystaw - 24 pkt.
4. EMPATIA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
5 wystaw - 22 pkt.
5. Gryzzly z Samotraki ( wł. Anna Samocka)
6 wystaw - 20 pkt.
6. FRIDA Dagi Dog ( wł. Dagmara Oraczewska)
2 wystawy - 10 pkt.
7. Bo of Ivy's Hill ( wł. Dagmara Oraczewska)
1 wystawa - 4 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy
1. SZAFIR V JULIA Marta I Ich Czorty ( wł. Elżbieta i Janusz Piotrowscy)
10 wystaw - 98 pkt.
2. GABI Zielone Mchy ( wł. Romana Kordos)
12 wystaw - 55 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
1. Izumrudnaya Skazka EMI L’YANO ( wł. Gabriela Kucharska)
15 wystaw - 109 pkt.
2. Chance of Success Asocjacja (wł. Joanna Warzecha)
5 wystaw - 41 pkt.
2. GEM GABOR Jamnicza Ostoja FCI ( wł. Dorota Heinisch)
5 wystaw - 25 pkt.
3. KRUEL-CZUK Hodowla Myślinów ( wł. Dorota Heinish)
3 wystawy - 24 pkt.
4. HAGI HAJAN Jamnicza Ostoja FCI ( wł. Dorota Heinish)
5 wystaw - 16 pkt.
5. REGA-REGATA Książęcy Dwór ( wł. Dorota Heinish)
4 wystawy - 6 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. PACO z Pirackiego Klanu ( wł. Anna Kędziora)
17 wystaw - 143 pkt.
2. ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów ( wł. Anna Kędziora)
18 wystaw - 142 pkt.
3. ACAN STORM-TORINO z Unikowa ( wł. Ewa Kowalewska)
14 wystaw - 93 pkt.
4. EXCELLMAGIC GALANA GENTILA ( wł. Anna Kawalec)
16 wystaw - 72 pkt.
5. MELEK Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska)
9 wystawy - 69 pkt.
6. MIGOTKA Z Dachu ( wł. Hanna Maniewska)
11 wystaw - 60 pkt.
7. ACANI SWEET SHAKIRA z Unikowa ( wł. Ewa Kowalewska)
15 wystaw - 40 pkt.
8. VAMPIRIA Klan Ady Łowczyni ( wł. Barbara Zimoch)
6 wystaw - 33 pkt.
9. MISO z Pisarskiej Wsi ( wł. Barbara Zimoch)
7 wystaw - 32 pkt.
10. Delbruggers Quax ( wł. Anna Kawalec)
11 wystaw - 27 pkt.
11. HERA z Orłowskiego Molo ( wł. Paulina Olszewska)
4 wystawy - 9 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy
1. TUFRAMKA Brzdąc ( Katarzyna i Agnieszka Klusak)
6 wystaw - 20 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. Alpheratz DON RODRIGO ( wł. Bogusław Chałupa)
7 wystaw - 55 pkt.
2. FIKU MIKU Brzdąc ( Katarzyna i Agnieszka Klusak)
7 wystaw - 38 pkt.
3. BARDOTKA Brzdąc ( Katarzyna i Agnieszka Klusak)
4 wystawy - 14 pkt.
4. ENDAVOUR Hycon ( wł. Barbara Rosiak)
1 wystawa - 4 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. Raydachs DENIM N DIAMONDS SW ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie)
6 wystaw - 76 pkt.
2. JANTAR HERBU Flinta ( wł. Elżbieta Adamowicz)
15 wystaw - 69 pkt.
3. SYCYLIA Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska)
4 wystawy - 54 pkt.
4. Ex Sentia Shosanna Dreufus Basta ( wł. Dorota Witkowska)
3 wystawy - 47 pkt.
5. Daybreak's Garden Party (wł. Ina I Agnieszka Małeckie)
4 wystawy - 34 pkt.
6. Ex Sentia Catch Me If You Can ( wł. Ina i Agnieszka Małeckie)
3 wystawy - 30 pkt.
7. Boliwia Herbu Kopidołek ( wł. Alexandra Buczyńska )
3 wystawy - 13 pkt