Wyniki Klubowej Wystawy Jamników - GĄSAWA 2013
Niedziela 08 września 2013 roku
Niedziela 08 września 2013 roku
NAJPIĘKNIEJSZY JAMNIK KLUBOWEJ WYSTAWY JAMNIKÓW GĄSAWA 08. 09 . 2013
1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY - Zimerbude ROMASZKA
Hod. Zanna Lukoshko ; wł. Igor Lukoshko, Zhanna Lukoshko
2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY - MIDAS z Dziada Pradziada
Hod. Joanna Szymczyoska ; wł. Joanna Szymczyńska, Sergiusz Iljin
3. JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARDOWY - KENZO Dagi Dog
Hod. Dagmara Oraczewska ; wł. Krzysztof Paszkowski
4. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY - FIKU MIKU Brzdąc
Hod. i wł. Katarzyna , Agnieszka Klusak
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
MŁ.ZW.KLUBU – SHERGOL Lizus Maximus; Hod. Elżbieta Bogusławska – Przybysz ; wł. Aleksandra Sekowska – Miros
ZW. KLUBU + BOB – Dvinskie Zori TEODOR; Hod. Evgenia Khlebnikova ; Svietlana Molodkina
ZW. KLUBU – Vostok – Zapad LORA LIZINA DOCH; Hod. i wł. Vladimir Majakin
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
MŁ. ZW. KLUBU + BOB – BAFLO Senergetti; Hod. Mariola Nowak ; wł. J. N. Spek
ZW. KLUBU – GILLES Słodki Urwis; Hod. Małgorzata Pawluczuk ; wł. Sławomir Gławioski
ZW. KLUBU – ANDREA Senergetti; Hod. i wł. Mariola Nowak
JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
MŁ. ZW. KLUBU + BOB – KENZO Dagi Dog; Hod. Dagmara Oraczewska ; w. Krzysztof Paszkowski
ZW. KLUBU – Excellmagic L’CENTURI OF SUCCES; Hod. E. A. Belova ; wł. Lenka Fairaislova
MŁ. ZW. KLUBU - KALAHARI Dagi Dog; Hod. Dagmara Oraczewska ; wł. Mariola Nowak, Dagmara Oraczewska
ZW. KLUBU – INDIA Dagi Dog; Hod. i wł. Dagmara Oraczewska
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
MŁ. ZW. KLUBU – Zimerbude GERMANIKA FOR MAGIK RAINBOW; Hod. Zhanna Lukoshko ; wł. Igor Lukoshko
ZW. KLUBU + BOB – Zimerbude ROMASHKA; Hod. Zhanna Lukoshko ; wł. Igor i Zhanna Lukosko
JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
MŁ. ZWYCIĘZCA KLUBU – DRACEK Zielone Mchy; Hod. Romana Kordos ; wł. Alina Urbaniak
ZW. KLUBU – PACO z Pirackiego Klanu; Hod. Katarzyna Spychała ; wł. Anna Kędziora
ZW. KLUBU + BOB – TOLA Figowe Wspomnienie; Hod. i wł. Tamara Kok
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
MŁ. ZW. KLUBU – MONOGRAM Red Horses; Hod. i wł. Beata Żyder
ZW. KLUBU + BOB – Wie-Anders NOLISCO; Hod. G. J. M. van Zijl-Verheul ; ł. Lenka Fairaislova
MŁ. ZW. KLUBU – MAREEA Red Horses; Hod. i wł. Beata Żyder
ZW. KLUBU – BANDOLA Red Horses; Hod. i wł. Beata Żyder
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
ZW. KLUBU – PLASTUŚ Brzdąc ; Hod. Agnieszka Klusak ; wł. Violetta Wojciechowska
MŁ. ZW. KLUBU – HRABIANKA Brzdąc; Hod. Agnieszka, Katarzyna Klusak ; wł. Renata Przygodzka – Woźna
ZW. KLUBU + BOB – FIKU MIKU Brzdąc; Hod. i wł. Agnieszka, Katarzyna Klusak
JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
ZW. KLUBU + BOB – MIDAS z Dziada Pradziada; Hod. Joanna Szymczyńska ; ł. Joanna Szymczyńska, Sergiusz Iljin
MŁ. ZW. KLUBU – ECHO Della Val Vezzeno; Hod. Antonio Palladini ; wł. Krzysztof Świderek
ZW. KLUBU – MADERA z Wilgowej Polany; Hod. Zuzanna Brachacka ; wł. Barbara Tymioska
KONKURENCJE HODOWLANE
NAJLEPSZA PARA HODOWLANA
Jamniki krótkowłose miniaturowe - Magic Rainbow OLIMPUS; Zimerbude ROMASHKA - wł. Zhanna , Igor Lukoshko
NAJLEPSZY REPRODUKTOR
Jamniki szorstkowłose miniaturowe - LENNON Brzdąc ( potomstwo: PLASTUŚ Brzdąc, TATIANA Brzdąc i TUFRAMKA Brzdąc)
NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA
Jamniki szorstkowłose miniaturowe - ESPADA III Ogród Karoliny ( potomstwo: TUFRAMKA Brzdąc, TATIANA Brzdąc, FIKU MIKU Brzdąc)
NAJLEPSZA HODOWLA
1. Jamniki długowłose miniaturowe : SENERGETTI – wł. Mariola Nowak
2. Jamniki krótkowłose standardowe: z DACHU – wł. Hanna Maniewska
3. Jamniki szorstkowłose standardowe : ZŁAMANY SZELĄG – wł. Maria i Zbigniew Wawrzyniak
4. Jamniki szorstkowłose miniaturowe : BRZDĄC wł. Katarzyna, Agnieszka Klusak
NAJPIĘKNIEJSZE BABY
1. JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY - RED PEPPER Figoland; Hod. Ewa i Andrzej Barwiccy ; wł. Karolina Święciaszek
2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY - DUBLET Złamany Szeląg; Hod. i wł. Maria i Zbigniew Wawrzyniak
3. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY - WILEJKA Red Horses; Hod. i wł. Beata Żyder
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ
1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY - PRESTON z Dachu; Hod. i wł. Hanna Maniewska
2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY - POHANIEC Red Horses; Hod. i wł. Beata Żyder
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
1. JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY - BAFLO Senergetti; Hod. Mariola Nowak ; wł. J.N. Spek
2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY - ECHO Della Val Vezzeno; Hod. Antonio Palladini ; wł. Krzysztof Świderek
3. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY - Zimerbude GERMANIKA FOR MAGIK RAINBOW; Hod. Zanna Lukoshko ; wł. Igor Lukoshko
4. JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARDOWY - KENZO Dagi Dog; Hod. Dagmara Oraczewska ; wł. Krzysztof Paszkowski
NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY
1. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY - CZARDASZ Złamany Szeląg; Hod. M. Z. Wawrzyniak ; wł. Iwona Żuczek
2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY - Wie-Anders NOLISCO; Hod. G. J. M. Van Zijl-Verheul ; wł. Lenka Fairaislova
3. JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARDOWY - Excellmagic L’CENTURI OF SUCCES; Hod. E. A. Belova ; wł. Lenka Fairaislova
4. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY - ZORAN – CZUK Hodowla Myślinów; Hod. Wanda Oleszczuk ; wł. Anna Kędziora