TOP TEN Klubu Jamnika za rok 2006
Klasyfikacja generalna
1. Ch.Pl, Ch.SK, Ch.Lux, Ch.Cypru, Ch.Bułgarii, Ch.Macedoni, Ch.BiH, Ch.Łotwy, Ch.Mołdawi, Ch.RKF, Ch.Rosji, Ch.Rumuni, Ch.Mł.Pl Dux Dukat Jamnicza Ostoja FCI, pies - 1556pkt; ur. 13.02.03, 27 wystaw, Wł. Elżbieta Piotrkowska
2.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.WUT, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Sampo Brzdąc, pies - 871pkt; ur. 24.03.03, 16 wystawy, wł. Agata Filipowska
3.Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Balt, Ch.Estonii, Ch.Lv, Ch.LT, Ch.Rus, Ch.RKF, Ch.RFSL, Ch.OANKOO, Ch.Mł.Pl Meliana Anix, suka - 579pkt; ur. 25.08.99,
1 wystawa, wł. Danuta, Beata Lamentowicz
4. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.LV, Ch.Lt, Ch.Rus, Ch.Estonii Boliwia Herbu Kopidołek, suka - 461pkt; ur. 29.10.99, 6 wystaw, wł. Alexandra Buczyńska
5.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Nobel Elpida Kiani, pies - 437pkt; ur. 23.06.03, 5 wystaw, wł. Jadwiga Frach
6.Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Mł.Pl Ciapek z Tasiemkowej Mafii - 452pkt. pies, ur. 23.09.03., 11 wystaw; wł. Anna i Roman Sobkowiczowie
7.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Goldader Brilla Sweet Pearl - 394pkt. suka, ur. 17.07.03, 8 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
8. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Łotwy, Ch.Rosji, Ch.Kl.Rosji, Malezja Herbu Kopidołek, suka - 378pkt; ur. 18.01.96, 2 wystawy, wł. Alexandra Buczyńska
9.Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Santorini Światołdycz, pies - 377pkt; ur. 17.04.2004, 7 wystaw, wł. Anna Wdowczyk
10.Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Espada III Ogród Karoliny, suka - 352pkt; ur. 12.09.04, 10 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik długowłosy króliczy
1. Int.Ch., Ch.Pl,
Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Nobel Elpida Kiani, pies - 437pkt
ur. 23.06.03, 5 wystaw,
wł. Jadwiga Frach
2. Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Irys z Końskiego Raju,
pies - 266pkt
ur. 30.05.99, 7 wystaw, wł. Elżbieta Łęszczak
3.
Ch.Mł.Pl. Atrakcja z Końskiego Raju, suka - 141pkt
ur. ..., 8 wystaw, wł.
Elżbieta Łęszczak
4. Aluzja Ani Mru Mru, suka - 22pkt
ur. 14.01.06,
2 wystawy, wł. Elżbieta Bogusławska-Przybysz
Jamnik długowłosy
miniaturowy
1. Int.Ch., Ch.Pl Rozi z Końskiego Raju FCI, suka -
158pkt
ur. 30.12.92, 3 wystawy, wł. Elżbieta Łęszczak
Jamnik
długowłosy standardowy
1. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Santorini Światołdycz,
pies - 377pkt
ur. 17.04.2004, 7 wystaw, wł. Anna Wdowczyk
2. Ch.Pl,
Ch.Mł.Pl Benson Slodki Urwis, pies - 243pkt
ur. 02.05.04, 8 wystaw, wł. Anna
Wdowczyk
3. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Idol z Końskiego Raju, pies
- 229pkt
ur. 16.06.96, 2 wystawy, wł. Elżbieta Łęszczak
4. Ch.Pl
Lucja z Kasztanowej Chatki, suka - 88pkt
ur. 04.11.01, 1 wystaw, wł.
Dorota Masiewicz
5. Ch.Mł.Pl Adżanta z Kasztanowej Chatki, suka -
38pkt
ur. 17.10.05, 3 wystawy, wł. Dorota Masiewicz
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
1. Ch.Pl, Ch.SK, Ch.Lux, Ch.Cypru, Ch.Bułgarii, Ch.Macedoni, Ch.BiH, Ch.Łotwy, Ch.Mołdawi, Ch.RKF, Ch.Rosji, Ch.Rumuni, Ch.Mł.Pl Dux Dukat Jamnicza Ostoja FCI, pies - 1556pkt; ur. 13.02.03, 27 wystaw, Wł. Elżbieta Piotrkowska
2. Goldi Gido Jamnicza Ostoja FCI, pies - 181pkt; ur. 17.01.05., 6 wystaw, wł. Dorota Heinisch
3.Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Ofir Ozi Sznuki FCI, pies - 120pkt; ur. 02.01.02, 3 wystawy, wł. Dorota Heinisch
4. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Diana z Jeleniej Kotliny, suka - 92pkt; ur. 30.04.03, 2 wystawy, wł. Dorota Heinisch
5. Ch.Mł.Pl Ada Arnika Sznuki FCI, suka - 89pkt; ur. 07.08.05, 6 wystaw, wł. Dorota Heinisch
6. Brave Bibigon Dachshaus, pies - 64pkt; ur. 15.01.2006, 2 wystawy, wł. Dorota Heinisch
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Mł.Pl Ciapek z Tasiemkowej Mafii - 452pkt. pies, ur. 23.09.03., 11 wystaw; wł. Anna i Roman Sobkowiczowie
2. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Goldader Brilla Sweet Pearl - 394pkt. suka, ur. 17.07.03, 8 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
3. Ch.Mł.Pl Goldader Dear Dandy - 239pkt; pies, ur. 01.07.05, 9 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
4. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Fantazja Basta - 221pkt; suka, ur. 11.04.2003, 6 wystaw; wł. Dorota Witkowska
5. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Sk., Ch.Mł.Cz Maur z Pisarskiej Wsi - 205pkt. pies, ur. 05.06.04, 8 wystaw; wł. Aleksander Dembiniok
6. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Amor vom Golf - 203pkt; pies, ur. 09.03.2002, 5 wystaw; wł. Dorota Witkowska
7. Ch.Mł.Bijou Basta - 87pkt, suka, ur. 22.06.2004, 4 wystawy; wł. Dorota Witkowska
8. Ch.Pl Mizus vom Golf - 70pkt; suka, ur. 03.12.03, 1 wystawy; wł. Dorota Witkowska
Jamnik szorstkowłosy króliczy
1. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Espada III Ogród Karoliny, suka - 352pkt; ur. 12.09.04, 10 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
2. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Mała Mi Brzdąc, suka - 235pkt; ur. 15.07.01, 3 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.WUT, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Sampo Brzdąc, pies - 871pkt; ur. 24.03.03, 16 wystawy, wł. Agata Filipowska
2. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Łotwy, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl No To Cyk Anix, pies - 347pkt; ur. 04.12.00, 2 wystawy, wł. Ewa Załęcka
3. Ch.Pl., Ch.Litwy Matrin Brzdąc, pies - 264pkt; ur. 24.03.03, 13 wystaw, wł. Wojciech Marian Janik
4. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.WUT, Ch.Mł.Pl Ob-La-Di Ob-La-Da Brzdąc, suka - 251pkt; ur. 17.02.01, 2 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Balt, Ch.Estonii, Ch.Lv, Ch.LT, Ch.Rus, Ch.RKF, Ch.RFSL, Ch.OANKOO, Ch.Mł.Pl Meliana Anix, suka - 579pkt; ur. 25.08.99,
1 wystawa, wł. Danuta, Beata Lamentowicz
2. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.LV, Ch.Lt, Ch.Rus, Ch.Estonii Boliwia Herby Kopidołek - 461pkt; suka; ur. 29.10.99, 6 wystaw, wł. Alexandra Buczyńska
3. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Klubu Rosji, Ch.Litwy, Ch.Estonii Damaszek Herbu Kopidołek, pies - 402pkt; ur. 05.05.01, 3 wystawy, wł. Alexandra
Buczyńska
4. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Łotwy, Ch.Rosji, Ch.Kl.Rosji Malezja Herbu Kopidołek, suka - 378pkt; ur. 18.01.96, 2 wystawy, wł. Alexandra Buczyńska
5. Ch.Pl, Ch.Łotwy, Ch.Litwy Nando von der Sternhelle, pies - 330pkt; ur. 20.07.00, 9 wystaw, wł. Wojciech Marian Janik
6. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Lv, Ch.Lt. Belladonna z Perkuna, suka - 251pkt; ur. 20.09.93, 1 wystawa, wł. Alexandra Buczyńska
7. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Himera Hycon, suka - 226pkt; ur. 25.07.04, 8 wystaw, wł. Elżbieta Adamowicz
8. Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Litwy, Ch. RFSS Garona Herbu Kopidołek, suka - 218pkt; ur. 01.12.00, 1 wystawa, wł. Dorota, Beata Lementowicz
Klasyfikacja generalna
1. Ch.Pl, Ch.SK, Ch.Lux, Ch.Cypru, Ch.Bułgarii, Ch.Macedoni, Ch.BiH, Ch.Łotwy, Ch.Mołdawi, Ch.RKF, Ch.Rosji, Ch.Rumuni, Ch.Mł.Pl Dux Dukat Jamnicza Ostoja FCI, pies - 1556pkt; ur. 13.02.03, 27 wystaw, Wł. Elżbieta Piotrkowska
2.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.WUT, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Sampo Brzdąc, pies - 871pkt; ur. 24.03.03, 16 wystawy, wł. Agata Filipowska
3.Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Balt, Ch.Estonii, Ch.Lv, Ch.LT, Ch.Rus, Ch.RKF, Ch.RFSL, Ch.OANKOO, Ch.Mł.Pl Meliana Anix, suka - 579pkt; ur. 25.08.99,
1 wystawa, wł. Danuta, Beata Lamentowicz
4. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.LV, Ch.Lt, Ch.Rus, Ch.Estonii Boliwia Herbu Kopidołek, suka - 461pkt; ur. 29.10.99, 6 wystaw, wł. Alexandra Buczyńska
5.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Nobel Elpida Kiani, pies - 437pkt; ur. 23.06.03, 5 wystaw, wł. Jadwiga Frach
6.Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Mł.Pl Ciapek z Tasiemkowej Mafii - 452pkt. pies, ur. 23.09.03., 11 wystaw; wł. Anna i Roman Sobkowiczowie
7.Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Goldader Brilla Sweet Pearl - 394pkt. suka, ur. 17.07.03, 8 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
8. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Łotwy, Ch.Rosji, Ch.Kl.Rosji, Malezja Herbu Kopidołek, suka - 378pkt; ur. 18.01.96, 2 wystawy, wł. Alexandra Buczyńska
9.Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Santorini Światołdycz, pies - 377pkt; ur. 17.04.2004, 7 wystaw, wł. Anna Wdowczyk
10.Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Espada III Ogród Karoliny, suka - 352pkt; ur. 12.09.04, 10 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik długowłosy króliczy
1. Int.Ch., Ch.Pl,
Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Nobel Elpida Kiani, pies - 437pkt
ur. 23.06.03, 5 wystaw,
wł. Jadwiga Frach
2. Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Mł.Pl Irys z Końskiego Raju,
pies - 266pkt
ur. 30.05.99, 7 wystaw, wł. Elżbieta Łęszczak
3.
Ch.Mł.Pl. Atrakcja z Końskiego Raju, suka - 141pkt
ur. ..., 8 wystaw, wł.
Elżbieta Łęszczak
4. Aluzja Ani Mru Mru, suka - 22pkt
ur. 14.01.06,
2 wystawy, wł. Elżbieta Bogusławska-Przybysz
Jamnik długowłosy
miniaturowy
1. Int.Ch., Ch.Pl Rozi z Końskiego Raju FCI, suka -
158pkt
ur. 30.12.92, 3 wystawy, wł. Elżbieta Łęszczak
Jamnik
długowłosy standardowy
1. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Santorini Światołdycz,
pies - 377pkt
ur. 17.04.2004, 7 wystaw, wł. Anna Wdowczyk
2. Ch.Pl,
Ch.Mł.Pl Benson Slodki Urwis, pies - 243pkt
ur. 02.05.04, 8 wystaw, wł. Anna
Wdowczyk
3. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Idol z Końskiego Raju, pies
- 229pkt
ur. 16.06.96, 2 wystawy, wł. Elżbieta Łęszczak
4. Ch.Pl
Lucja z Kasztanowej Chatki, suka - 88pkt
ur. 04.11.01, 1 wystaw, wł.
Dorota Masiewicz
5. Ch.Mł.Pl Adżanta z Kasztanowej Chatki, suka -
38pkt
ur. 17.10.05, 3 wystawy, wł. Dorota Masiewicz
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
1. Ch.Pl, Ch.SK, Ch.Lux, Ch.Cypru, Ch.Bułgarii, Ch.Macedoni, Ch.BiH, Ch.Łotwy, Ch.Mołdawi, Ch.RKF, Ch.Rosji, Ch.Rumuni, Ch.Mł.Pl Dux Dukat Jamnicza Ostoja FCI, pies - 1556pkt; ur. 13.02.03, 27 wystaw, Wł. Elżbieta Piotrkowska
2. Goldi Gido Jamnicza Ostoja FCI, pies - 181pkt; ur. 17.01.05., 6 wystaw, wł. Dorota Heinisch
3.Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Ofir Ozi Sznuki FCI, pies - 120pkt; ur. 02.01.02, 3 wystawy, wł. Dorota Heinisch
4. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Diana z Jeleniej Kotliny, suka - 92pkt; ur. 30.04.03, 2 wystawy, wł. Dorota Heinisch
5. Ch.Mł.Pl Ada Arnika Sznuki FCI, suka - 89pkt; ur. 07.08.05, 6 wystaw, wł. Dorota Heinisch
6. Brave Bibigon Dachshaus, pies - 64pkt; ur. 15.01.2006, 2 wystawy, wł. Dorota Heinisch
Jamnik krótkowłosy standardowy
1. Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Mł.Pl Ciapek z Tasiemkowej Mafii - 452pkt. pies, ur. 23.09.03., 11 wystaw; wł. Anna i Roman Sobkowiczowie
2. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Goldader Brilla Sweet Pearl - 394pkt. suka, ur. 17.07.03, 8 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
3. Ch.Mł.Pl Goldader Dear Dandy - 239pkt; pies, ur. 01.07.05, 9 wystaw; wł. Danuta Wołkowska
4. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Fantazja Basta - 221pkt; suka, ur. 11.04.2003, 6 wystaw; wł. Dorota Witkowska
5. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Sk., Ch.Mł.Cz Maur z Pisarskiej Wsi - 205pkt. pies, ur. 05.06.04, 8 wystaw; wł. Aleksander Dembiniok
6. Ch.Pl., Ch.Mł.Pl Amor vom Golf - 203pkt; pies, ur. 09.03.2002, 5 wystaw; wł. Dorota Witkowska
7. Ch.Mł.Bijou Basta - 87pkt, suka, ur. 22.06.2004, 4 wystawy; wł. Dorota Witkowska
8. Ch.Pl Mizus vom Golf - 70pkt; suka, ur. 03.12.03, 1 wystawy; wł. Dorota Witkowska
Jamnik szorstkowłosy króliczy
1. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Espada III Ogród Karoliny, suka - 352pkt; ur. 12.09.04, 10 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
2. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Mała Mi Brzdąc, suka - 235pkt; ur. 15.07.01, 3 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
1. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.WUT, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl Sampo Brzdąc, pies - 871pkt; ur. 24.03.03, 16 wystawy, wł. Agata Filipowska
2. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Łotwy, Ch.Litwy, Ch.Mł.Pl No To Cyk Anix, pies - 347pkt; ur. 04.12.00, 2 wystawy, wł. Ewa Załęcka
3. Ch.Pl., Ch.Litwy Matrin Brzdąc, pies - 264pkt; ur. 24.03.03, 13 wystaw, wł. Wojciech Marian Janik
4. Int.Ch., Ch.Pl, Ch.WUT, Ch.Mł.Pl Ob-La-Di Ob-La-Da Brzdąc, suka - 251pkt; ur. 17.02.01, 2 wystawy, wł. Katarzyna i Agnieszka Klusak
Jamnik szorstkowłosy standardowy
1. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Balt, Ch.Estonii, Ch.Lv, Ch.LT, Ch.Rus, Ch.RKF, Ch.RFSL, Ch.OANKOO, Ch.Mł.Pl Meliana Anix, suka - 579pkt; ur. 25.08.99,
1 wystawa, wł. Danuta, Beata Lamentowicz
2. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.LV, Ch.Lt, Ch.Rus, Ch.Estonii Boliwia Herby Kopidołek - 461pkt; suka; ur. 29.10.99, 6 wystaw, wł. Alexandra Buczyńska
3. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Rosji, Ch.Klubu Rosji, Ch.Litwy, Ch.Estonii Damaszek Herbu Kopidołek, pies - 402pkt; ur. 05.05.01, 3 wystawy, wł. Alexandra
Buczyńska
4. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Litwy, Ch.Łotwy, Ch.Rosji, Ch.Kl.Rosji Malezja Herbu Kopidołek, suka - 378pkt; ur. 18.01.96, 2 wystawy, wł. Alexandra Buczyńska
5. Ch.Pl, Ch.Łotwy, Ch.Litwy Nando von der Sternhelle, pies - 330pkt; ur. 20.07.00, 9 wystaw, wł. Wojciech Marian Janik
6. Int.Ch, Ch.Pl, Ch.Lv, Ch.Lt. Belladonna z Perkuna, suka - 251pkt; ur. 20.09.93, 1 wystawa, wł. Alexandra Buczyńska
7. Ch.Pl, Ch.Mł.Pl Himera Hycon, suka - 226pkt; ur. 25.07.04, 8 wystaw, wł. Elżbieta Adamowicz
8. Ch.Pl, Ch.Rus, Ch.Litwy, Ch. RFSS Garona Herbu Kopidołek, suka - 218pkt; ur. 01.12.00, 1 wystawa, wł. Dorota, Beata Lementowicz